Aptvarų ir gaudyklių projektavimas ir statyba

Danielių ir kitų gyvūnų auginimui nemažą reikšmę turi vietos aptvarui parinkimas. Aptvaras ar voljeras įrengiamas natūraliai sausoje arba drenuotoje teritorijoje. Jame pageidautina natūrali vieta užuovėjoms, kad gyvūnai galėtų pasislėpti nuo vasaros karščio ir žiemos šalčio bei kitų stresą sukeliančių dirgiklių. Jeigu natūralių užuovėjų nėra, statomos dirbtinės sienelės, stoginės ir pan. Gyvūnams ganytis aptvare turi būti natūralios ar kultūrinės ganyklos, taip pat sudarytos sąlygos numalšinti troškulį. Jeigu aptvare yra tvenkinys, stovintis vanduo, siekiant išvengti helmintozės ar kitų ligų, būtina į pašarus periodiškai įberti antihelmintinių preparatų, reguliariai skiepyti.

Aptvare turėtų būti gaudyklė su specialiais įrenginiais, kurie reikalingi veterinaro apžiūrai, gyvūnams rūšiuoti, pjauti ragus, ženklinti, skiepyti, sverti, įvairiems mėginiams paimti, laboratoriniams tyrimams atlikti. Gaudyklė yra svarbiausia ir neatsiejama aptvaro dalis, ją reikia labai protingai ir apgalvotai suprojektuoti pagal jūsų aptvarą, žvėrių rūšį bei auginamą žvėrelių kiekį. Gerai suprojektuota gaudyklė gali jums palengvinti darbą net keliolika kartų, o tai taupo laiką, sąnaudas ir finansus.

Mūsų komanda pasirengusi suprojektuoti aptvarus bei gaudykles pagal poreikius bei kraštovaizdį, taip pat juos pastatyti iš aukščiausios kokybės medžiagų ar iš pasirinktų. Statome įvairias pastoges, stebėjimo bokštelius, kluonus, pašarų laikymo sandėlius. Visais šiais klausimais prašome susisiekti su mumis: info@mydeerfarm.com