Auginimas

Norint sukurti sėkmingą gyvūnų ūkį, reikėtų atkreipti dėmesį į tam tikrus kriterijus:

Kilmė – mūsų gyvūnai yra atkeliavę iš Gyula Parko Vengrijoje su XCELL genetikos laboratorijos rekomendacijomis. Tai patvirtina gyvūnų genetiniai tyrimai.

Genetika – įsigyjant gyvūnus būtina atlikti genetinius tyrimus, nuo to gali priklausyti ūkio sėkmė.

Būklė – gyvūnų svoris, ragai, priklausomai nuo amžiaus.

Amžius – vadoje esantys gyvūnai ne vyresni nei 5 metai.

Ragų kokybė – tiksli, priklausomai nuo amžiaus.

Mūsų ūkyje gyvūnai maitinami tik natūraliu maistu. Jie auginami ekologiškai. Vasarą minta natūralia, niekuo netręšiama žole. Turi priėjimą prie smulkių lapuočių ir spygliuočių medžių, krūmų, šakų. Žiemą šeriami šienainiu, pagamintu iš natūralių  pievų, ir ekologiškais grūdais.

Vasarą gyvūnai visą maistą ir jiems reikalingas medžiagas gauna iš gamtos, papildomai duodama tik druskos laižymui. Žiemą gyvūnai gauna papildomo maisto. Šienas ir šienainis duodamas neribotai, taip pat labai svarbi druska. Papildomai danieliams duodamos avižos, jos maišomos su granuliuotu pašaru elniams.

Lyginant su elniais danieliai yra taikesni, sėslesni ir švaresni gyvūnai. Jie labai greitai pripranta prie aptvaro aplinkos, per trumpą laiką užsiaugina gerus ragus, lengvai pakelia žiemos šalčius ir yra pakankamai atsparūs įvairioms ligoms.

Iš visų auginamų gyvūnų danieliai išsiskiria savo jaukumu – jie mielai iš rankų ima obuolius ir kitus skanėstus.

Mūsų klientai gaus visą reikiamą informaciją. Mes taip pat palaikysime su Jumis nuolatinį ryšį bei suteiksime konsultacijas bet kokiais klausimais.